Розклад



  • ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    10.00 - 11.00
    PAMPING
    Балан Світлана
    10.00
    [★★★] [ $ ] ЗАЛА №2
    STEP SCULPT
    Балан Світлана
    10.00
    [★] ЗАЛА №2
    TAE-BO
    Горгулько Анна
    10.00
    [★★] ЗАЛА №2
    STEP DANCE
    Балан Світлана
    10.00
    [★★] ЗАЛА №1
    PAMPING
    Балан Світлана
    10.00
    [★★★] [ $ ] ЗАЛА №2
    11.00 - 12.00
    YOGA
    Буланов Віктор
    11.00
    [★] ЗАЛА №1

    MONCIER
    Балан Світлана
    11.00
    [★★] ЗАЛА №2
    PILATES BALANCE
    Балан Світлана
    11.00
    [★] ЗАЛА №2
    YOGA
    Буланов Віктор
    11.00
    [★] ЗАЛА №1
    BALANCE BALL
    Боднарчук Наталія
    11.00
    [★] ЗАЛА №2
    YOGA
    Буланов Віктор
    11.00
    [★] ЗАЛА №1

    MONCIER
    Балан Світлана
    11.00
    [★★] ЗАЛА №2
    TAE-BO
    Горгулько Анна
    11.00
    [★★] ЗАЛА №2
    12.00 - 13.00
    СУГЛОБОВА ГІМНАСТИКА
    Мельник Тетяна
    12.00
    [★] ЗАЛА №2
    СУГЛОБОВА ГІМНАСТИКА
    Мельник Тетяна
    12.00
    [★] ЗАЛА №2
    DANCE KIDS
    Балан Світлана
    12.00
    [★★] ЗАЛА №2
    STEP SCULPT
    Балан Світлана
    12.00
    [★★] ЗАЛА №2
    17.00 - 18.00
    STRETCHING
    Балан Світлана
    17.00
    [★] ЗАЛА №2
    YOGA
    Буланов Віктор
    17.00
    [★] ЗАЛА №1
    STRETCHING
    Балан Світлана
    17.00
    [★] ЗАЛА №2
    YOGA
    Буланов Віктор
    17.00
    [★] ЗАЛА №1
    18.00 - 19.00
    LBT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2

    YOGA
    Буланов Віктор
    18.00
    [★] [ $ ] ЗАЛА №1
    DANCE KIDS
    Балан Світлана
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2

    BODY SCULPT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2
    YOGA
    Буланов Віктор
    18.00
    [★] [ $ ] ЗАЛА №1

    UBT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2
    BODY SCULPT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2
    YOGA
    Буланов Віктор
    18.00
    [★] [ $ ] ЗАЛА №1

    LBT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    ЗАЛА №2

    ПОНЕДІЛОК

    • PAMPING
      10.00 - 11.00
    • YOGA
      11.00 - 12.00
    • MONCIER
      11.00 - 12.00
    • СУГЛОБОВА ГІМНАСТИКА
      12.00 - 13.00
    • STRETCHING
      17.00 - 18.00
    • LBT
      18.00 - 19.00
    • YOGA
      18.00 - 19.00

    ВІВТОРОК

    • STEP SCULPT
      10.00 - 11.00
    • PILATES BALANCE
      11.00 - 12.00
    • YOGA
      17.00 - 18.00
    • DANCE KIDS
      18.00 - 19.00
    • BODY SCULPT
      18.00 - 19.00

    СЕРЕДА

    • TAE-BO
      10.00 - 11.00
    • YOGA
      11.00 - 12.00
    • STRETCHING
      17.00 - 18.00
    • YOGA
      18.00 - 19.00
    • UBT
      18.00 - 19.00

    ЧЕТВЕР

    • STEP DANCE
      10.00 - 11.00
    • BALANCE BALL
      11.00 - 12.00
    • YOGA
      17.00 - 18.00
    • BODY SCULPT
      18.00 - 19.00

    П’ЯТНИЦЯ

    • PAMPING
      10.00 - 11.00
    • YOGA
      11.00 - 12.00
    • MONCIER
      11.00 - 12.00
    • СУГЛОБОВА ГІМНАСТИКА
      12.00 - 13.00
    • YOGA
      18.00 - 19.00
    • LBT
      18.00 - 19.00

    СУБОТА

    • TAE-BO
      11.00 - 12.00
    • DANCE KIDS
      12.00 - 13.00

    НЕДІЛЯ

    • STEP SCULPT
      12.00 - 13.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    11.00 - 12.00
    YOGA
    Буланов Віктор
    11.00
    [★] ЗАЛА №1
    YOGA
    Буланов Віктор
    11.00
    [★] ЗАЛА №1
    YOGA
    Буланов Віктор
    11.00
    [★] ЗАЛА №1
    17.00 - 18.00
    YOGA
    Буланов Віктор
    17.00
    [★] ЗАЛА №1
    YOGA
    Буланов Віктор
    17.00
    [★] ЗАЛА №1
    18.00 - 19.00
    YOGA
    Буланов Віктор
    18.00
    [★] [ $ ] ЗАЛА №1
    YOGA
    Буланов Віктор
    18.00
    [★] [ $ ] ЗАЛА №1
    YOGA
    Буланов Віктор
    18.00
    [★] [ $ ] ЗАЛА №1

    ПОНЕДІЛОК

    • YOGA
      11.00 - 12.00
    • YOGA
      18.00 - 19.00

    ВІВТОРОК

    • YOGA
      17.00 - 18.00

    СЕРЕДА

    • YOGA
      11.00 - 12.00
    • YOGA
      18.00 - 19.00

    ЧЕТВЕР

    • YOGA
      17.00 - 18.00

    П’ЯТНИЦЯ

    • YOGA
      11.00 - 12.00
    • YOGA
      18.00 - 19.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    10.00 - 11.00
    STEP SCULPT
    Балан Світлана
    10.00
    [★] ЗАЛА №2
    12.00 - 13.00
    STEP SCULPT
    Балан Світлана
    12.00
    [★★] ЗАЛА №2

    ВІВТОРОК

    • STEP SCULPT
      10.00 - 11.00

    НЕДІЛЯ

    • STEP SCULPT
      12.00 - 13.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    10.00 - 11.00
    STEP DANCE
    Балан Світлана
    10.00
    [★★] ЗАЛА №1

    ЧЕТВЕР

    • STEP DANCE
      10.00 - 11.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    11.00 - 12.00
    PILATES BALANCE
    Балан Світлана
    11.00
    [★] ЗАЛА №2

    ВІВТОРОК

    • PILATES BALANCE
      11.00 - 12.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    12.00 - 13.00
    СУГЛОБОВА ГІМНАСТИКА
    Мельник Тетяна
    12.00
    [★] ЗАЛА №2
    СУГЛОБОВА ГІМНАСТИКА
    Мельник Тетяна
    12.00
    [★] ЗАЛА №2

    ПОНЕДІЛОК

    • СУГЛОБОВА ГІМНАСТИКА
      12.00 - 13.00

    П’ЯТНИЦЯ

    • СУГЛОБОВА ГІМНАСТИКА
      12.00 - 13.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    17.00 - 18.00
    STRETCHING
    Балан Світлана
    17.00
    [★] ЗАЛА №2
    STRETCHING
    Балан Світлана
    17.00
    [★] ЗАЛА №2

    ПОНЕДІЛОК

    • STRETCHING
      17.00 - 18.00

    СЕРЕДА

    • STRETCHING
      17.00 - 18.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    12.00 - 13.00
    DANCE KIDS
    Балан Світлана
    12.00
    [★★] ЗАЛА №2
    18.00 - 19.00
    DANCE KIDS
    Балан Світлана
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2

    ВІВТОРОК

    • DANCE KIDS
      18.00 - 19.00

    СУБОТА

    • DANCE KIDS
      12.00 - 13.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    18.00 - 19.00
    UBT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2

    СЕРЕДА

    • UBT
      18.00 - 19.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    18.00 - 19.00
    BODY SCULPT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2
    BODY SCULPT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2

    ВІВТОРОК

    • BODY SCULPT
      18.00 - 19.00

    ЧЕТВЕР

    • BODY SCULPT
      18.00 - 19.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    18.00 - 19.00
    LBT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    [★★] ЗАЛА №2
    LBT
    Боднарчук Наталія
    18.00
    ЗАЛА №2

    ПОНЕДІЛОК

    • LBT
      18.00 - 19.00

    П’ЯТНИЦЯ

    • LBT
      18.00 - 19.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    11.00 - 12.00
    BALANCE BALL
    Боднарчук Наталія
    11.00
    [★] ЗАЛА №2

    ЧЕТВЕР

    • BALANCE BALL
      11.00 - 12.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    11.00 - 12.00
    MONCIER
    Балан Світлана
    11.00
    [★★] ЗАЛА №2
    MONCIER
    Балан Світлана
    11.00
    [★★] ЗАЛА №2

    ПОНЕДІЛОК

    • MONCIER
      11.00 - 12.00

    П’ЯТНИЦЯ

    • MONCIER
      11.00 - 12.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    10.00 - 11.00
    TAE-BO
    Горгулько Анна
    10.00
    [★★] ЗАЛА №2
    11.00 - 12.00
    TAE-BO
    Горгулько Анна
    11.00
    [★★] ЗАЛА №2

    СЕРЕДА

    • TAE-BO
      10.00 - 11.00

    СУБОТА

    • TAE-BO
      11.00 - 12.00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    10.00 - 11.00
    PAMPING
    Балан Світлана
    10.00
    [★★★] [ $ ] ЗАЛА №2
    PAMPING
    Балан Світлана
    10.00
    [★★★] [ $ ] ЗАЛА №2

    ПОНЕДІЛОК

    • PAMPING
      10.00 - 11.00

    П’ЯТНИЦЯ

    • PAMPING
      10.00 - 11.00

  • ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    11:00 - 12:00
    DEEP AQUA
    Кочман Олександр
    11:00
    [★★]
    12:00 - 13:00
    DEEP AQUA
    Кочман Олександр
    12:00
    [★★]
    AQUA NOODLES
    Мельник Тетяна
    12:00
    [★★]
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    12:00
    Кочман Олександр

    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    5-6 років
    12:00
    Дейнега Сніжана
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    12:00
    Кочман Олександр
    13:00 - 14:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    6-9 років
    13:00
    Дейнега Сніжана
    14:00 - 15:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    7-11 років
    14:00
    Скавренюк Любов
    СПОРТИВНА ГРУПА
    Кочман Олександр
    14:00
    15:00 - 16:00
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    15:00
    Кочман Олександр
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    15:00
    Кочман Олександр
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    15:00
    Мельник Тетяна
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    8-12 років
    15:00
    Лисенко Костянтин
    16:00 - 17:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    6-9 років
    16:00
    Мельник Тетяна
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    6-9 років
    16:00
    Дейнега Сніжана
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    16:00
    Кочман Олександр
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    7-11 років
    16:00
    Скавренюк Любов
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    6-8 років
    16:00
    Мельник Тетяна
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    16:00
    Кочман Олександр
    17:00 - 18:00
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    17:00
    Скавренюк Любов
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    5-6 років
    17:00
    Дейнега Сніжана

    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-10 років
    17:00
    Мельник Тетяна
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    17:00
    Кочман Олександр

    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    3-4 роки
    17:00
    Дудко Ніна
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-10 років
    17:00
    Мельник Тетяна

    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    5-6 років
    17:00
    Дейнега Сніжана
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    17:00
    Скавренюк Любов

    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    3-4 роки
    17:00
    Дудко Ніна
    18:00 - 19:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    3-6 років
    18:00
    Дейнега Сніжана

    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    18:00
    Кочман Олександр
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    18:00
    Кочман Олександр
    СПОРТИВНА ГРУПА
    Кочман Олександр
    18:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    3-6 років
    18:00
    Дейнега Сніжана

    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    8-12 років
    18:00
    Лисенко Костянтин
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    18:00
    Кочман Олександр
    19:00 - 20:00
    AQUA TABS
    Мельник Тетяна
    19:00
    [★★★]
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    8-12 років
    19:00
    Дейнега Сніжана
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    19:00
    Мельник Тетяна
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    8-12 років
    19:00
    Дейнега Сніжана
    AQUA TAL
    Мельник Тетяна
    19:00
    [★★★]

    ПОНЕДІЛОК

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00
    • AQUA TABS
      19:00 - 20:00

    ВІВТОРОК

    • DEEP AQUA
      12:00 - 13:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      15:00 - 16:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      19:00 - 20:00

    СЕРЕДА

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • СПОРТИВНА ГРУПА
      18:00 - 19:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      19:00 - 20:00

    ЧЕТВЕР

    • AQUA NOODLES
      12:00 - 13:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      19:00 - 20:00

    П’ЯТНИЦЯ

    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      15:00 - 16:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00
    • AQUA TAL
      19:00 - 20:00

    СУБОТА

    • DEEP AQUA
      11:00 - 12:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      12:00 - 13:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      12:00 - 13:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      13:00 - 14:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      14:00 - 15:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      15:00 - 16:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00

    НЕДІЛЯ

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      12:00 - 13:00
    • СПОРТИВНА ГРУПА
      14:00 - 15:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      15:00 - 16:00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    12:00 - 13:00
    AQUA NOODLES
    Мельник Тетяна
    12:00
    [★★]

    ЧЕТВЕР

    • AQUA NOODLES
      12:00 - 13:00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    12:00 - 13:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    12:00
    Кочман Олександр

    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    5-6 років
    12:00
    Дейнега Сніжана
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    12:00
    Кочман Олександр
    13:00 - 14:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    6-9 років
    13:00
    Дейнега Сніжана
    14:00 - 15:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    7-11 років
    14:00
    Скавренюк Любов
    15:00 - 16:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    8-12 років
    15:00
    Лисенко Костянтин
    16:00 - 17:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    6-9 років
    16:00
    Мельник Тетяна
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    6-9 років
    16:00
    Дейнега Сніжана
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    16:00
    Кочман Олександр
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    7-11 років
    16:00
    Скавренюк Любов
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    6-8 років
    16:00
    Мельник Тетяна
    17:00 - 18:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    5-6 років
    17:00
    Дейнега Сніжана
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    17:00
    Кочман Олександр

    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    3-4 роки
    17:00
    Дудко Ніна
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    5-6 років
    17:00
    Дейнега Сніжана
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    3-4 роки
    17:00
    Дудко Ніна
    18:00 - 19:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    3-6 років
    18:00
    Дейнега Сніжана
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    3-6 років
    18:00
    Дейнега Сніжана

    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    8-12 років
    18:00
    Лисенко Костянтин
    19:00 - 20:00
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    8-12 років
    19:00
    Дейнега Сніжана
    НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
    8-12 років
    19:00
    Дейнега Сніжана

    ПОНЕДІЛОК

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00

    ВІВТОРОК

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      19:00 - 20:00

    СЕРЕДА

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00

    ЧЕТВЕР

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      19:00 - 20:00

    П’ЯТНИЦЯ

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00

    СУБОТА

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      12:00 - 13:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      12:00 - 13:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      13:00 - 14:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      14:00 - 15:00

    НЕДІЛЯ

    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      12:00 - 13:00
    • НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ
      15:00 - 16:00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    15:00 - 16:00
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    15:00
    Кочман Олександр
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    15:00
    Кочман Олександр
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    15:00
    Мельник Тетяна
    16:00 - 17:00
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    16:00
    Кочман Олександр
    17:00 - 18:00
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    17:00
    Скавренюк Любов
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-10 років
    17:00
    Мельник Тетяна
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-10 років
    17:00
    Мельник Тетяна
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    17:00
    Скавренюк Любов
    18:00 - 19:00
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    18:00
    Кочман Олександр
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    7-12 років
    18:00
    Кочман Олександр
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    18:00
    Кочман Олександр
    19:00 - 20:00
    ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
    10-14 років
    19:00
    Мельник Тетяна

    ПОНЕДІЛОК

    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00

    ВІВТОРОК

    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      15:00 - 16:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00

    СЕРЕДА

    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      19:00 - 20:00

    ЧЕТВЕР

    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00

    П’ЯТНИЦЯ

    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      15:00 - 16:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      17:00 - 18:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      18:00 - 19:00

    СУБОТА

    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      15:00 - 16:00
    • ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАВАННЯ
      16:00 - 17:00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    19:00 - 20:00
    AQUA TAL
    Мельник Тетяна
    19:00
    [★★★]

    П’ЯТНИЦЯ

    • AQUA TAL
      19:00 - 20:00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    19:00 - 20:00
    AQUA TABS
    Мельник Тетяна
    19:00
    [★★★]

    ПОНЕДІЛОК

    • AQUA TABS
      19:00 - 20:00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    14:00 - 15:00
    СПОРТИВНА ГРУПА
    Кочман Олександр
    14:00
    18:00 - 19:00
    СПОРТИВНА ГРУПА
    Кочман Олександр
    18:00

    СЕРЕДА

    • СПОРТИВНА ГРУПА
      18:00 - 19:00

    НЕДІЛЯ

    • СПОРТИВНА ГРУПА
      14:00 - 15:00
    ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА НЕДІЛЯ
    11:00 - 12:00
    DEEP AQUA
    Кочман Олександр
    11:00
    [★★]
    12:00 - 13:00
    DEEP AQUA
    Кочман Олександр
    12:00
    [★★]

    ВІВТОРОК

    • DEEP AQUA
      12:00 - 13:00

    СУБОТА

    • DEEP AQUA
      11:00 - 12:00
[ $ ] - КОМЕРЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ
[★] - БАЗОВА ІНТЕНСИВНІСТЬ
[★★] - СЕРЕДНЯ ІНТЕНСИВНІСТЬ
[★★★] - ВИСОКА ІНТЕНСИВНІСТЬ

 
Yoga
Базова інтенсивність
ЗАЛ: №1
Буланов Віктор
  Буланов Віктор

Поєднання статичних і динамічних поз йоги з дихальними вправами і роботою м'язів. Методика Yoga придатна для застосування в якості оптимальної системи універсального фітнесу, функціональної реабілітації та фізкультурної терапії.

Step sculpt
Середня інтенсивність
Зал: №2
Балан Світлана Боднарчук Наташа
Балан Свілана
Боднарчук Наташа

Силове тренування із використанням степ платформи та бодібару. Що має широкий спектор дії на організм та дозволяє: швидко скинути зайву вагу, надати мязям тонус, покращити координацію тіла, виправити осанку.

 
step dance
Середня інтенсивність
ЗАЛ: №1
Балан Світлана
  Балан Світлана

Ритмічне танцювальне заняття з використанням степ-платформи під енергійну музику.

 
Pilates balance
Базова
інтенсивність
ЗАЛ: №2
Балан Світлана
  Балан Світлана

Унікальна система вправ, спрямованих на закріплення глибоких мязів,покращення постави та підвищення мобільності хребта. Сприяє покращенню координації тіла.

 
Суглобова гімнастика
Базова
інтенсивність
ЗАЛ: №2
Буланов Віктор
  Буланов Віктор

Комплекс вправ, який розвиває гнучкість, робить тіло людини сильним, красивим, закладає основу для подальшого фізичного і духовного розвитку. Гімнастика дає необхідне денне м'язове навантаження, зміцнює м'язи спини, живота, прибирає зайві жирові відкладення, розробляє і зміцнює суглоби, звільняє їх від відкладення солей, робить хребет більш гнучким, оздоровлює нервову систему, омолоджує весь організм.

 
Stretching
Середня інтенсивність
ЗАЛ: №2
Боднарчук Наташа
  Боднарчук Наташа

Популярний фітнес напрямок, який базується на комплексі фізичних вправ на розтягування, що роблять м'язи тіла еластичними, а суглоби - гнучкими і рухливими.

 
X-cross
Висока інтенсивність
ЗАЛ: №1
Урбановська Ліля
  Урбановська Ліля

Робота на результат, на максимальне опрацювання фізичних даних. Заняття об’єднують в собі елементи різних напрямків фітнесу і допомагають розвивати практично всі важливі характеристики здорового і сильного тіла. Вправи спрямовані на гармонізацію фізичних показників. X-cross підходить як для підготовлених, так і для початківців.

 
dance kids 
Середня інтенсивність
ЗАЛ: №2
Балан Світлана
  Балан Світлана

Танцювальне заняття, яке ідеально підходить для маленьких прихильників хореографії. Розвиває музичність та гнучкість у дітей 5-11 років.

Aqua TABS
Середня інтенсивність
Аква-зона
Мельник Тетяна Кочман Олександр
Мельник Тетяна
Кочман Олександр

Силовий урок для тренування м'язів пресу, навантаження середньої інтенсивності. Заняття рекомендовано для усіх рівнів підготовки.

Aqua TAl
Висока інтенсивність
Аква-зона
Мельник Тетяна Кочман Олександр
Мельник Тетяна
Кочман Олександр

Високе навантаження із посилом на проробку нижньої частини тулуба.

 
Aqua NOODLES
Висока інтенсивність
Аква-зона
Балан Світлана
  Балан Світлана

Силове тренування у воді із використанням спеціального обладнання (нуделсів). Noodles - це гнучка палиця, що підтримує тіло на поверхні води і є засобом додаткового опору.

Навчання плавання
Аква-зона
Скавренюк Любов Кочман Олександр
Скавренюк Любов Кочман Олександр
Мельник Тетяна Боднарчук Наташа
Мельник Тетяна Дейнега Сніжана

Навчання взаємодії з водою. Вивчення та закріплення вмінь та навичок техніки спортивних стилів плавання.

Вдосконалення плавання
Аква-зона
Скавренюк Любов Кочман Олександр Мельник Тетяна
Скавренюк
Любов
Кочман
Олександр
Мельник
Тетяна

Вдосконалення спортивних стилів плавання. Вивчення та удосконалення техніки і тактики стартів, поворотів, фінішів.