Клубні правила

У Фітнес-центрі «Нова Будова» (надалі – «Клуб») встановлені Клубні правила («Правила»), обов'язкові для всіх Членів та Гостей Клубу. Зазначені Правила спрямовані на збереження безпеки Членів та Гостей Клубу під час їх перебування у Клубі. Від їх дотримання залежить також якість та комфортність послуг, якими користуються Члени та Гості Клубу, чистота та порядок у Клубі, збереження інвентарю Клубу та тривалість роботи обладнання Клубу.

При оформленні членства в Клубі та придбанні клубної картки Член Клубу ознайомлюється із цими Правилами. Гість Клубу має право перебувати на території Клубу тільки у супроводі співробітника Клубу.

При порушенні Правил Гостями і Клієнтами Клубу, адміністрація Клубу залишає за собою право вжити необхідних заходів впливу, аж до позбавлення членства в Клубі.

Ці Правила є обов’язковими для виконання всіма Членами та Гостями Клубу.

1. ЧЛЕНСТВО У КЛУБІ

1.1. Клубна карта

Для кожного відвідувача Клубу адміністрацією Клубу виготовляється індивідуальна клубна карта, яка є пропуском в Клуб.

Клубна карта виготовляється адміністрацією Клубу на замовлення осіб, які надають послуги фізичного комфорту членам Клубу відповідно до умов, передбачених у контракті, який укладається між членом Клубу та особою, яка надає відповідні послуги (надалі – контракт).

Термін виготовлення клубної картки – до 21 (Двадцяти одного) дня з моменту отримання заявки на надання послуг фізичного комфорту.

Особа, яка отримала відповідну клубну карту, з моменту її отримання набуває статусу члена Клубу (надалі – член Клубу) з відповідними правами та обов’язками, передбаченими цими Правилами та умовами укладеного між членом Клубу та особою, яка надає відповідні послуги, контракту.

Клубна карта є іменною і не підлягає передачі іншій особі. У разі втрати клубна карта відновлюється за письмовою заявою її власника. Бланки заяв знаходяться на рецепції. Оплата послуг для виготовлення нової картки стягується згідно із встановленими тарифами.

У разі продовження строку дії контракту між членом Клубу та особою, яка надає відповідні послуги, строк дії клубної карти продовжується на відповідний термін дії такого контракту.

У разі закінчення строку дії клубної карти та небажання члена Клубу продовжувати членство, така клубна карта підлягає поверненню Клубу в останній день членства у Клубі.

1.2. Призупинення (заморожування) членства

Призупинення (заморожування) членства допускається у випадках, передбачених відповідним контрактом, який укладається між членом Клубу та особою, яка надає відповідні послуги.

1.3. Продовження членства у клубі

Продовження членства у Клубі допускається за умови продовження дії контракту з особою, яка надає послуги фізичного комфорту і з якою було укладено відповідний контракт, або шляхом укладення до закінчення дії попереднього контракту нового контракту з іншою особою, яка надає відповідні послуги у Клубі.

1.4. Припинення членства

Припинення членства у Клубі здійснюється у наступних випадках:

 • закінчення строку дії контракту та його непоновлення (не укладення нового контракту);
 • у разі допущення 2-ох грубих порушень цих Правил;
 • добровільної відмови від членства у випадках, передбачених цими Правилами.

Моментом припинення членства є дата, зазначена у клубній карті, а в разі добровільної відмови від членства – дата деактивації (анулювання) клубної карти.

2. ПЕРЕБУВАННЯ У КЛУБІ

2.1. Допуск до Клубу

При вході до Клубу, член Клубу зобов'язаний пред'явити свою клубну карту, зареєструвавшись на рецепції Клубу.

У разі непред’явлення клубної картки при вході, відвідувач до Клубу не допускається. Як виняток із зазначеного правила, чинний член Клубу може бути допущений до Клубу за відсутності клубної картки за спеціальним допуском керівника відділу продажу при пред'явленні членом Клубу документа, що посвідчує особу. При цьому факт допуску фіксується в спеціальній відомості та засвідчується підписом члена Клубу та керівника відділу продажу.

Члени клубу (Гості Клубу), які через стан здоров'я схильні до раптової втрати свідомості, епілептичних припадків, можуть користуватися послугами Клубу лише з супроводом.

Адміністрація Клубу залишає за собою право додатково вимагати від Члена Клубу медичні довідки про його стан здоров’я та відсутність медичних протипоказань до відвідування Клубу з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, в тому числі з метою недопущення виникнення епідеміологічної ситуації в Клубі та заподіяння шкоди здоров’ю іншим членам Клубу.

2.2. Правила поведінки в Клубі

Члени клубу зобов’язані дотримуватись правил громадського порядку, загальноприйнятих норм поведінки, не допускати дій, що створюють небезпеку для навколишніх, ставитись з повагою до інших відвідувачів та персоналу, як у Клубі, так і на прилеглій території.

На вході члени Клубу зобов’язані надягати на взуття спеціальні бахіли (захисні чохли, панчохи). Ця процедура застосовується з гігієнічною метою, а також сприяє недопущенню розповсюдження у приміщенні Клубу вуличного сміття, яке може бути занесене відвідувачами разом з взуттям.

Бахіли є одноразовими і надаються безоплатно на рецепції Клубу тільки у разі екскурсії. Після залишення території Клубу бахіли повинні бути утилізовані в сміттєприймальник.

2.2.1. На території Клубу категорично заборонено:

 • перебувати в Клубі у нетверезому стані. У разі виникнення в адміністрації Клубу явних підозр у перебуванні члена Клубу в нетверезому стані, адміністрація має право перевірити стан члена Клубу за допомогою алкотестера;
 • перебувати в Клубі під дією наркотичних речовин; розпивати алкогольні напої;
 • вживати наркотичні речовини та прекурсори, анаболічні засоби та заборонені медикаментозні препарати; палити в приміщенні Клубу;
 • приймати їжу в приміщеннях тренажерної зали, басейну, роздягальні, в студіях групових занять; без узгодження з адміністрацією Клубу розповсюджувати, в тому числі безоплатно та/або за плату біологічно активні добавки (БАДи), спортивне харчування; відвідувати заняття при наявності інфекційних і застудних захворювань, а також медичних протипоказань;
 • заходити в службові та технічні приміщення Клубу без дозволу адміністрації, самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне обладнання;
 • голосно та агресивно розмовляти, використовувати ненормативну лексику, турбувати інших відвідувачів Клубу, порушувати чистоту і порядок у приміщеннях Клубу;
 • проводити будь-які публічні акції, неузгоджені з адміністрацією Клубу. Під публічними акціями розуміються також поширення усілякого роду листівок, проведення рекламних акцій у політичних або комерційних цілях;
 • здійснювати фото- та відеозйомку на території Клубу без згоди адміністрації;
 • використовувати телевізійну, музичну та іншу апаратуру Клубу без дозволу адміністрації;
 • вимагати налаштування телевізійних каналів або встановлення своїх електронних носіїв; малювати на стінах, перегородках приміщень і роздягалень Клубу;
 • зривати оголошення, покажчики, наклейки.
 • Забороняється приносити на територію клубу:
 • будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї;
 • вибухові, пожежонебезпечні, токсичні і сильно ароматизовані речовини;
 • їжу, напої та скляний посуд.

За забуті, втрачені або залишені без нагляду речі, а також за речі, залишені в шафках, адміністрація відповідальності не несе. Забуті і знайдені речі можуть зберігатися протягом тижня. Питання про забуті речі адресуються на рецепцію Клубу.

2.2.2. Використання музики в Клубі

Клуб облаштований сучасним музичним обладнанням, яке забезпечує на тренувальних територіях музичний супровід. Вибір музики здійснюється адміністрацією Клубу на власний розсуд.

2.3. Перше відвідування При першому відвідуванні Клубу рекомендується:

 • ознайомитися з фітнес-програмами Клубу (на рецепції Клубу);
 • ознайомитися з розкладом групових занять (на рецепції Клубу);
 • записатися на первинне фітнес-тестування (на рецепції Клубу);
 • записатися на ввідний інструктаж у тренажерній залі та кардіозалі (на рецепції Клубу).

У разі виникнення будь-яких питань члени Клубу звертаються на рецепцію – адміністратори Клубу завжди раді допомогти і готові відповісти на будь-яке запитання або запросити відповідального співробітника Клубу.

2.4. Проведення фітнес-консультування та ввідного інструктажу

Запис на фітнес-консультування та ввідний інструктаж здійснюють:

 • клієнт-менеджер (при узгодженні з лікарем/інструктором);
 • адміністратор рецепції (при узгодженні з лікарем/інструктором);
 • лікар/інструктор.

Фітнес-консультування може включати калліперометрію (визначення рівня жиру в організмі, визначення рівня розвитку рухових якостей і складу тіла, рівня фізичної підготовленості, резервних можливостей організму та отримання рекомендацій по інтенсивності, частоті і тривалості занять). Мета ввідного інструктажу – ознайомлення з тренажерним обладнанням, правилами техніки безпеки під час занять на тренажерах, ознайомлення з «керівництвом з експлуатації» тренажерів, а також отримання рекомендацій щодо занять.

Перед фітнес-консультуванням або ввідним інструктажем Клієнту необхідно підтвердити свій намір провести тестування адміністратору (незважаючи на наявність запису у відповідних листах). Адміністратор надає Клієнту квитанцію із зазначенням прізвища виконавця і датою надання послуги в двох примірниках. Перший примірник квитанції Клієнт підписує як підтвердження наміру отримати послугу і залишає на рецепції, другий – передає виконавцю (лікарю/інструктору).

У разі виникнення у члена Клубу обставин, що не дозволяють йому отримати послугу фітнес-консультування або ввідного інструктажу у призначений день і час згідно з попереднім записом, він повинен завчасно попередити про це адміністрацію Клубу.

Первинне фітнес-консультування і вступний інструктаж рекомендується пройти протягом одного місяця з дня початку дії членства в Клубі.

Членам Клубу слід уважно ставитись до стану свого здоров'я і негайно повідомляти персонал Клубу про погіршення самопочуття під час перебування в Клубі, а також про будь-які протипоказання до фізкультурно-оздоровчих занять. При наявності таких протипоказань, підтверджених довідкою лікаря, за бажанням члена Клубу може бути розроблена індивідуальна програма занять з урахуванням рекомендацій лікаря.

2.5. Тренувальні заняття в тренажерній залі

Для занять у тренажерній залі необхідно використовувати спеціальний одяг і взуття. Взуття має бути спортивним з гумовою або рифленою підошвою. Одяг має бути змінним.

На тренувальні заняття до тренажерної зали і кардіозали рекомендується брати з собою рушники.

2.5.1. У тренажерній залі не дозволяється:

 • перебувати дітям віком до 14-ти років;
 • використовувати взуття на підборах, зі шкіряною підошвою, шипами;
 • тренуватися босоніж, в капцях-шльопанцях або у взутті з відкритим верхом;
 • тренуватися з голим торсом;
 • бігати, стрибати, голосно розмовляти, відволікати увагу тих, хто тренується, в інший спосіб;
 • проводити заняття в тренажерній залі за відсутності у ній інструктора;
 • перевантажувати тренажери понад норми додатковим навішуванням вантажу;
 • під час проведення занять жувати гумку, жувальний тютюн.

Перед початком занять на тренажерах член Клубу повинен ознайомитися з керівництвом для користувача тренажерів (проходження ввідного інструктажу).

У випадку, якщо який-небудь з тренажерів буде недоступний для користування (ремонт, профілактичні роботи), на ньому буде табличка з відповідною інформацією. При виникненні будь-яких ускладнень або питань звертайтеся за допомогою до чергового інструктора тренажерної зали та кардіозали.

Діти до 14 років допускаються до тренажерної зали та кардіозали тільки при проведенні персонального або групового тренування і тільки під керівництвом інструктора.

2.5.2. Правила техніки безпеки під час занять в тренажерній залі:

 • заборонено торкатися рухомих частин блокових пристроїв;
 • вправи з вільними вагами (гантелями, штангами) виконувати на відстані двох метрів від дзеркала;
 • при виконанні вправ зі штангою обов'язково користуватися фіксуючими замками;
 • не брати бліни, гантелі, штанги, грифи вологими або спітнілими руками з метою недопущення їх падіння та заподіяння шкоди здоров’ю та інвентарю;
 • розвантажувати штангу виключно відповідно до інструкції (ввідний інструктаж);
 • складні технічні вправи і вправи із застосуванням великих ваг рекомендується виконувати із залученням чергового інструктора;
 • виконання базових вправ (жим лежачи, присідання зі штангою) проводити тільки зі страхуванням партнера або інструктора; вправи з вагами, штангами, гантелями слід виконувати плавно, без ривків; пересуватись у тренажерній залі необхідно без метушні, не заходити в робочу зону інших осіб, які тренуються;
 • під час виконання базових вправ (станова тяга, присідання) необхідно використовувати атлетичний пояс;
 • не залишати використовуваний інвентар у проходах.Після закінчення тренування використовуване обладнання (гантелі, штанги) необхідно ставити в спеціально відведені місця;
 • після роботи з вільними вагами необхідно розвантажити штанги, гантелі та прибрати використані вантажі на спеціально відведені місця;
 • не ставити склянки з водою на тренажери, підключені до електромережі;
 • рекомендується використання спортивних фляг;
 • стежити, щоб довгий одяг, шнурки, рушники не потрапляли на рухомі частини тренажерів;
 • на початку тренування на біговій доріжці слід стати на підставки по краях стрічки що рухається, встановити мінімальну швидкість і після початку руху стрічки розпочати тренування;
 • не сходити з тренажера до повної зупинки стрічки;
 • дотримуватись порядку та дисципліни, суворо виконувати правила використання тренажерів відповідно до їх призначення, враховуючи особливості їхньої конструкції; не виконувати вправи на несправних, ненадійно встановлених та ненадійно закріплених тренажерах;
 • уважно слухати та виконувати усі команди інструктора, самовільно не виконувати ніяких дій.

При використанні тренажерного обладнання більше одного підходу, члени Клубу повинні бути уважні до осіб, які хотіли б скористатися тим же обладнанням. Якщо член Клубу помічає, що хтось чекає, коли він закінчить виконувати вправи, він першим пропонує займатися разом – робити підходи по черзі.

2.5.3. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях

 • при виникненні під час занять болю в суглобах, м'язах, кровотечі, а також при поганому самопочутті припинити заняття і сповістити про це чергового тренера;
 • при виникненні надзвичайної ситуації (виявленні несправності тренажерів, появі сторонніх запахів, задимлення, загоряння і т.д.) негайно повідомити про це чергового тренера та діяти відповідно до його вказівок;
 • при отриманні травми повідомити про це чергового тренера.

2.6. Відвідування групових занять

Групові заняття проводяться за розкладом, який може бути змінено. Відомості про такі зміни відображаються на інформаційних стендах. Перед відвідуванням групових занять бажано отримати консультації лікаря Клубу про рекомендовані навантаження та інформувати інструктора про наявність будь-яких протипоказань.

Для уникнення травм, членам Клубу рекомендується пройти ознайомлювальний інструктаж і відвідати безкоштовні групові уроки з мінімальним навантаженням, щоб визначити свій рівень підготовки.

Для групових занять необхідно використовувати спеціально призначені одяг і взуття.

Групові заняття починаються за розкладом. У разі запізнення члена Клубу на заняття більш ніж на 5 (п’ять) хвилин, інструктор має право не допустити його до заняття. Інструктор має право не допускати до занять, якщо в групі налічується більш ніж 19 осіб. Усі безкоштовні групові заняття мають перший рівень складності (мінімальний) та направлені на ознайомлення з різними видами групових занять. Наступні рівні, з більшим навантаженням, проходять за додаткову оплату.

На групове заняття рекомендується брати з собою рушник. Після заняття все обладнання має бути прибране у відведені для цього місця.

Ряд групових занять може проводитися за попереднім записом за додаткову оплату. Ці види занять будуть відзначені спеціальним значком ($) в загальному розкладі групових занять. У цьому випадку, на цей вид занять необхідно попередньо за 30 (тридцять) хвилин до початку записатися на рецепції Клубу та отримати спеціальну кліп-карту, яку слід передати інструктору. Наявність кліп-карти – гарантія участі в занятті.

Запис на заняття закінчується не менше ніж за 5 (п’ять) хвилин до початку проведення заняття.

Адміністрація залишає за собою право замінити заявленого в розкладі інструктора і внести зміни до розкладу групових занять.

Попередній запис на групові заняття не здійснюється, талончики можна отримати на рецепції в день проведення за 30 (тридцять) хвилин до початку зняття. Кожен член Клубу може взяти талончик на групове заняття лише для себе особисто.

2.6.1. Не дозволяється:

 • використовувати свою власну хореографію та обладнання без відповідної команди інструктора;
 • користуватися мобільними телефонами в залах групових занять;
 • користуватися парфумами з сильним запахом;
 • перебувати дітям віком до 14 років.

2.7. Відвідування басейну

Для допуску в басейн обов'язковим є проходження терапевтичного огляду у лікаря/медсестри Клубу кожні півроку, з моменту вступу в дію клубної карти.

Для відвідування басейну при собі необхідно мати:

 • плавки, купальник, капці;
 • шапочку;
 • плавальні окуляри (за бажанням).

Перед заняттям в обов’язковому порядку необхідно прийняти душ (при потребі – відвідати вбиральню).

У зону басейну рекомендується брати з собою рушники.

Вхід у воду басейну допускається за наявності дозволу чергового інструктора або тренера.

При плаванні в басейні на доріжці, необхідно пересуватися по її правій стороні (правосторонній рух), обгін інших осіб, які плавають по одній доріжці, дозволяється здійснювати виключно з лівої сторони доріжки, а відпочивати – в кутках басейну. Максимальна кількість плаваючих на доріжці - до 8 осіб.При відвідуванні басейну організованою групою, до складу якої входять неповнолітні особи, відповідальність за дотримання правил відвідування несе керівник групи.

Під час проведення групових занять зона басейну для плавання обмежена.

Для вивільнення ротової та носової порожнини від води, що туди потрапила, потрібно використовувати переливні канавки, розташовані вздовж басейну.

Використовувати засоби для навчання або удосконалення техніки плавання, дотримуючись правил поведінки, під час занять виконувати всі вимоги та рекомендації інструктора, здійснювати самоконтроль за їх виконанням.

2.7.1. Не дозволяється:

 • заходити на територію басейну в одязі та вуличному взутті;
 • виходити в зону басейну в оголеному вигляді, в тому числі – топлес (для осіб жіночої статі віком з 8 років);
 • приносити вироби зі скла;
 • приймати їжу;
 • стрибати з бортиків басейну;
 • користуватись жувальними гумками;
 • перебувати у басейні в нетверезому стані та під впливом наркотичних речовин;
 • висіти на розділових доріжках;
 • бігати по території аквазони;
 • справляти природні потреби у душі та басейні;
 • займати лежаки під час плавання або перебування у сауні;
 • самостійно брати обладнання для плавання;
 • відвідувати басейн особам, які мають ознаки інфекційних хвороб шкіри, відкриті рани, ознаки інших видів захворювань, а також ознаки недостатньої особистої гігієни.

2.8. Відвідування сауни

У сауні необхідно дотримуватися правил техніки безпеки. Час відвідування сауни може бути скорочено (технічні перерви для проведення необхідних технічних, профілактичних робіт).

У сауні не дозволяється сушити одяг і рушники, а також залишати після себе будь-які речі і предмети, направляти рушником датчики температури, виливати на датчики температури воду.

З метою дотримання загальноприйнятих запобіжних заходів клієнтам Клубу не дозволяється самостійно використовувати в сауні ефірні масла, креми, мед, витяжки з рослинної чи тваринної речовини, водяний розчин спеціально приготовлених екстрактів (настій).

3. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

До послуг, що надаються за окрему плату, відносяться:

 • персональні тренувальні заняття;
 • програми в тренажерній залі; програми у воді (плавання, аквааеробіка);
 • танцювальні програми, в тому числі підвищеної складності;
 • програми класичної та степ аеробіки;
 • програми «mind body» (йога, пілатес);
 • програми бойових мистецтв;
 • програми soft-фітнес;
 • індивідуальні тренувальні програми та програми з харчування;
 • послуги кабінету функціональної діагностики;
 • послуги SPA-центру; послуги фітнес-бару;
 • супровід дітей по території Клубу;
 • дитяча кімната.

Умови і порядок придбання додаткових послуг члени Клубу можуть дізнатися у клієнт-менеджерів.

3.1. Персональні тренувальні заняття

Персональне тренування сприяє максимальному результату і високій ефективності занять. Під час персонального тренування інструктор контролює техніку виконання вправ, визначає оптимальні параметри навантажень і стежить за впливом навантажень на організм. Персональне тренування може проводитися тільки інструктором або персональним тренером Клубу.

Тренер/інструктор може розробити індивідуальну програму тренувань для Клієнта, що передбачає рекомендації щодо спрямованості, інтенсивності та кратності тренувальних занять.

Тренувальна програма може включати (залежно від виду) проведення одного або декількох персональних тренувань.

Запис на складання тренувальної програми здійснює клієнт-менеджер, адміністратор рецепції або персональний тренер/інструктор.

Персональна тренувальна програма розробляється після отримання персональним тренером/інструктором результатів фітнес-тестування і з урахуванням побажань члена Клубу.

Клієнт перед проходженням персонального тренування підтверджує свій намір адміністратору (незважаючи на наявність запису у відповідних листах).

Адміністратор надає Клієнту квитанцію із зазначенням номера персонального тренування в блоці та прізвища виконавця у двох примірниках. Перший примірник квитанції Клієнт підписує як підтвердження наміру отримати послугу і залишає на рецепції, другий – передає виконавцю (персональному тренеру).

Персональне тренування не може бути проведене без попереднього отримання інструктором або персональним тренером квитанції про оплату, або списання тренування з блоку.

Тривалість персонального тренування становить від 30-ти до 75-ти хвилин.

Запис на персональне тренування проводиться заздалегідь за погодженням з інструктором.

У разі запізнення на персональне тренування, час проведення персонального тренування скорочується на час запізнення.

Скасування або перенесення персональних тренувань (зі збереженням оплати) може бути проведено за умови попередження членом Клубу про це не менш ніж за 15 (п'ятнадцять) годин до його початку.

Усі програми тренувальних занять мають свій термін дії, залежно від пропозиції. Після закінчення терміну блоку невитрачені тренувальні заняття анулюються. Вартість невикористаних тренувань поверненню не підлягає.

Про скасування або перенесення персональних тренувань члени Клубу інформують свого персонального тренера та адміністратора рецепції Клубу.

У разі несвоєчасної відміни або переносу заняття невикористане персональне тренування вважається використаним, його оплата поверненню не підлягає.

3.2. Послуги SPA-центру.

SPA-центр надає такі послуги:

 • масаж (різноманітні види);
 • догляд за обличчям: процедури з очищення, зволоження, харчування, регенерації, освітлення шкіри, зміцнення м'язів і тканин обличчя, молоджувальні програми;
 • видалення небажаного волосся;
 • догляд за руками і ногами: манікюр (різні види), педикюр (класичний, SPA-педикюр, апаратний).

У SPA-центрі Члени та Гості Клубу можуть придбати професійні засоби для догляду за тілом і обличчям та аксесуари.

У SPA-центрі проводиться дезінфекція інструментів та обладнання, а також виконуються інші встановлені санітарні вимоги.

У разі наявності будь-якої серйозної медичної проблеми необхідно обов’язково поставити адміністрацію Клубу до відома. Деякі процедури в цьому випадку не рекомендуються.

3.3. Послуги фітнес-бару

Послуги фітнес-бару включають приготування і продаж продуктів харчування відповідно до загальноприйнятих норм здорового харчування дітей та дорослих.

У фітнес-барі також пропонуються продукти спортивного харчування, які пройшли перевірку якості, терміну використання та відповідають іншим необхідним нормам, що діють на території Україні, натуральні соки (фруктові та овочеві), чай, безалкогольні напої. Вартість і порції надаються відповідно до затвердженого меню.

3.3.1. Не дозволяється:

 • виносити посуд з бару на тренувальні території;
 • приносити з собою продукти харчування та напої.

4. ДИТЯЧЕ ЧЛЕНСТВО

Залежно від віку дитини, передбачені комерційні групові програми для дітей різних вікових категорій. З докладним описом дитячих уроків можна ознайомитися на рецепції Клубу, розташованій в центральному холі.

Діти до 14 років повинні відвідувати Клуб тільки в супроводі батьків, родичів, довірених осіб (охорони, няні, водія) або співробітників фітнес-клубу. Перебування дітей у Клубі в супроводі батьків, родичів або довірених осіб (охорони, няні, водія тощо) можливе тільки за наявності у останніх членства в Клубі та письмової довіреності від батьків на супровід дітей. Ім'я та прізвище довіреної особи необхідно вказувати при укладанні контракту з наданням письмової довіреності від батьків. У разі заміни довіреної особи родини (для спільного з дитиною відвідування Клубу) необхідно завчасно письмово попередити про це Клуб і повідомити ім'я і прізвище нової довіреної особи родини.

Супровід дітей вихователями дитячої кімнати є додатковою послугою і не входить в умови контракту.

4.1. Дитячий басейн:

 • у дитячий басейн запрошуються діти від 3-х до 6-ти років;
 • у дитячому басейні діти перебувають під наглядом батьків або інструктора, якщо дитина відвідує групове комерційне чи персональне заняття;
 • батькам вхід у воду не рекомендований;
 • під час проведення комерційних занять зона дитячого басейну для плавання обмежена;
 • відвідування аквазони (великого басейну, сауни) дітям всіх вікових категорій дозволяється тільки в супроводі батьків, родичів, довірених осіб (або співробітників фітнес-клубу при проведенні персонального чи групового тренування). Крім цього, слід зауважити, що батьки мають бути поруч з дитиною.

4.1.1. На території аквазони діти повинні дотримуватися таких правил:

 • не бігати по бортику;
 • не стрибати з бортика;
 • не здійснювати інші дії, що можуть створювати перешкоди та незручності іншим відвідувачам.

5. КОРИСТУВАННЯ ГАРДЕРОБОМ, ШАФАМИ ДЛЯ ПЕРЕОДЯГАННЯ, СЕЙФАМИ

 • Верхній одяг необхідно здавати в гардероб.
 • Для особистих речей слід використовувати шафку в роздягальні.
 • Ключ від шафки видається на рецепції Клубу. Не дозволяється залишати свої речі в шафках після закінчення занять у Клубі (за винятком випадку оренди шафки). Перед виходом з Клубу ключ від шафки необхідно здавати на рецепцію.
 • Цінні речі рекомендується здавати на зберігання в сейф. Недоцільно залишати особисті речі, ключі від шафки та від сейфа без нагляду.
 • За загублені речі Клуб відповідальності не несе. З питань про забуті речі прохання звертатися на рецепцію Клубу. Термін зберігання забутих речей – один тиждень, забутих цінних речей – 30 (тридцять) днів.
 • За втрату номерка від гардероба, ключа від шафки або ключа від сейфа стягується штраф згідно з установленими адміністрацією Клубу тарифами.

6. ФОТО ТА ВІДЕОЗЙОМКА У КЛУБІ

На території Клубу забороняється проводити фото-та відеозйомку без попереднього узгодження з керівництвом Клубу.

7. КЛУБНІ ЗАХОДИ

Клуб регулярно організовує та проводить різноманітні заходи для Клієнтів Клубу як на території Клубу, так і за його межами.

Інформацію про вищезазначені заходи (дата, умови участі, інше) можна знайти на інформаційних стендах, на сайті Клубу, у співробітників Клубу.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Кожен член Клубу несе відповідальність за дотримання цих Правил.

За порушення цих правил настає наступна відповідальність:

 • матеріальна відповідальність за заподіяння шкоди майну або членам Клубу;
 • тимчасове припинення членства на певний термін, який визначається адміністрацією;
 • позбавлення членства.

Матеріальна відповідальність наступає у випадках заподіяння шкоди майну Клубу, в тому числі з необережності. Батьки/опікуни несуть відповідальність (в тому числі матеріальну) за дотримання цих Правил дітьми, які не є повнолітніми та є членами Клубу.

9. ГРАФІК РОБОТИ КЛУБУ

Клуб відкритий щодня (графік може змінюватися, в такому випадку членів Клубу повідомляють заздалегідь) відповідно до встановлених годин роботи:

 • у будні – з 7:00 до 22:00 год.
 • у вихідні і святкові дні – з 9:00 до 22:00 год.

Заняття в Клубі необхідно завершувати за 30 (тридцять) хвилин до закінчення роботи Клубу або години закінчення дії членства; залишати приміщення Клубу не пізніше встановленого часу закінчення роботи Клубу або години закінчення дії членства.

Допуск до Клубу припиняється за 60 (шістдесят) хвилин до закінчення роботи Клубу або години закінчення дії членства.

Клуб має право вносити зміни у розклад роботи Клубу та, у разі технічної необхідності, тимчасово закривати доступ в приміщення Клубу (окремі тренувальні території, аквазони та ін.).

Вищезазначені відомості відображаються на інформаційних носіях Клубу.

10. ДОДАТКОВІ УМОВИ

10.1. Члени Клубу можуть користуватися послугами тільки інструкторів та тренерів клубу. Проведення тренувань сторонніми особами заборонено. Члени клубу не мають право проводити індивідуальні заняття для інших членів клубу.

10.2. Під час проведення групових занять в басейні (аквааеробіка, дитячі групи з тренером) для вільного плавання доступні дві доріжки. Слідкуйте за розкладом. Поточний розклад занять знаходиться на рецепції, у відділі продажу, на сайті, а також на інформаційних дошках клубу.

10.3. У разі відмови Члена від оплати штрафних (фінансових) санкцій, за порушення умов цього Порядку та Договору, або відмови Члена Клубу від оплати понаднормового користування послугами Клубу чи оплати користування додатковими послугами. Клуб має право відрахувати суму таких штрафних (фінансових) санкцій (заборгованості) з уже сплачених на користь Клубу коштів Члена з одночасним пропорційним зменшенням (на суму відрахування) терміну дії Картки Члена.

10.4. Індивідуальні заяви, звернення, скарги, пропозиції, рекомендації Членів Клубу реєструються на рецепції та розглядаються в термін до 7 робочих днів.

11. АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО

11.1. Вводити нові пункти правил при потребі покращення рівня послуг та комфорту відвідувачів.

11.2. Змінювати види послуг, розклад заняття і години роботи Клубу впродовж сезону, про що Член Клубу інформується в порядку, встановленому Договором.

11.3. Закривати Клуб (окремі тренувальні території) для проведення ремонтних і профілактичних робіт, про що Член Клубу інформується в порядку, встановленому Договором без відшкодування пропущених на час закриття Клубу днів Члену Клубу.

11.4. Подовжувати терміни відкриття Клубу (після ремонту, нового клубу і тому подібне), якщо відкриття клубу затримується з причин, не залежних від волі Виконавця;

11.5. Припинити надання Послуг Члену Клубу в односторонньому порядку при невиконанні ним умов Договору або грубих порушень Правил клубу.

11.6. Змінювати (підвищувати) розмір оплати послуг в разі істотного збільшення розміру орендної плати, вартості електроенергії і інших комунальних платежів, індексу інфляції та інших факторів що впливають на господарську діяльність Клубу, про що Член Клубу інформується протягом 30 календарних днів для здійснення доплати послуг.

11.7. Закрити діяльність Клубу в разі істотних змін в законодавстві України з питань діяльності Клубу, військових дій та встановлення військового часу (незалежно на якій території України це буде здійснено), валютних обмежень, підвищення та коливання цін на комунальні послуги та інші енергоресурси, інших дій державних органів та органів місцевого самоврядування, які унеможливлюють нормальну господарську діяльність Клубу без відшкодування пропущених на час закриття Клубу днів Члену Клубу.

11.8. Вищезазначені відомості відображаються на інформаційних носіях Клубу.

Директор ТОВ «БК «Нова Будова» Царук О.О.