Клубні правила

У фітнес – центрі «НОВА БУДОВА» (надалі – «ФЦ») встановлені Правила, обов'язкові для всіх Членів та Гостей. Зазначені Правила спрямовані на забезпечення безпеки Членів та Гостей ФЦ під час їх перебування у ФЦ, від дотримання яких залежить якість та комфортність послуг, якими користуються Члени та Гості ФЦ, чистота та порядок у ФЦ, збереження інвентарю та тривалість роботи обладнання ФЦ.

При оформленні членства та придбанні клубної картки Член ФЦ ознайомлюється із даними Правилами. З Правилами також можна самостійно ознайомитись на офіційному сайті, рецепції та у відділі продажу ФЦ.

Гість ФЦ має право перебувати на території тільки у супроводі співробітника ФЦ.

При порушенні Правил Гостями і Клієнтами, адміністрація ФЦ залишає за собою право вжити необхідних заходів впливу, позбавлення членства в ФЦ.

Ці Правила є обов’язковими для виконання всіма Членами та Гостями Клубу.

1. ЧЛЕНСТВО У КЛУБІ

1.1. Клубна карта

При оформленні членства видається клубна карта, яка є перепусткою у ФЦ.

Особа, яка отримала відповідну клубну карту, з моменту її отримання набуває статусу члена ФЦ з відповідними правами та обов’язками, передбаченими цими Правилами та умовами укладеного між членом ФЦ та особою, яка надає відповідні послуги договору.

Клубна карта не підлягає передачі іншій особі. У разі втрати, клубна карта відновлюється за зверненням власника.

У разі продовження строку дії контракту між членом ФЦ та особою, яка надає відповідні послуги, строк дії клубної карти продовжується на відповідний термін дії такого контракту.

У разі закінчення строку дії клубної карти та небажання члена ФЦ продовжувати членство, така клубна карта підлягає поверненню ФЦ в останній день закінчення строку дії.

ФЦ залишає за собою право відмовити в оформленні Членства особі, щодо якої є достатні підстави вважати, що оформлення Членства такій особі може спричинити шкоду будь-якій особі, чи може мати наслідки у вигляді зниження рівня безпеки і комфорту на території ФЦ, а також обмеження прав та інтересів Членів ФЦ.

1.2. Призупинення (заморожування) членства

Призупинення (заморозка) членства допускається у випадках, передбачених відповідним договором, який укладається між членом ФЦ та особою, яка надає відповідні послуги.

1.3. Продовження членства у ФЦ

Продовження членства у ФЦ допускається за умови продовження дії договору з особою, яка надає послуги фізичного комфорту і з якою було укладено відповідний контракт або шляхом укладення нового договору.

1.4. Припинення членства

Членство у ФЦ припиняється у відповідності з цими Правилами та Договором.

Членство у ФЦ припиняється за взаємною згодою Сторін.

Членство у ФЦ припиняється в односторонньому порядку з ініціативи ФЦ в наступних випадках:

 • у разі повторного протягом дії Договору порушення Членом ФЦ умов Договору, цих Правил та інших положень (інструкцій, порядку), які діють у ФЦ;
 • у випадку повторної відмови від компенсації вартості майна (відшкодування шкоди), спричиненої діями Члена ФЦ майну та/або Персоналу ФЦ;
 • у разі неодноразових скарг, які надійшли від Членів та/або Персоналу ФЦ на такого Члена, у зв’язку з поведінкою останнього, що порушує ці правила, загально визнані норми етикету та моралі;
 • у інших випадках, визначених Правилами Клубу, Договором та законодавством України

Моментом припинення членства є дата, зазначена у клубній карті, а в разі добровільної відмови від членства – дата деактивації (анулювання) клубної карти.

2. ПЕРЕБУВАННЯ У ФЦ

2.1. Допуск до Клубу

При вході, член ФЦ зобов'язаний пред'явити свою клубну карту, зареєструвавшись на рецепції Клубу.

У разі відсутності клубної картки при вході, відвідувач повинен пред’явити документ, що засвідчує особу.

Члени (Гості) ФЦ, які через стан здоров'я схильні до раптової втрати свідомості, епілептичних припадків, можуть користуватися послугами ФЦ лише з супроводжуючими.

Адміністрація залишає за собою право додатково вимагати від Члена ФЦ медичні довідки про його стан здоров’я та відсутність медичних протипоказань до відвідування ФЦ з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, в тому числі недопущення виникнення епідеміологічної ситуації та заподіяння шкоди здоров’ю іншим членам ФЦ.

2.2. Правила поведінки у ФЦ

Члени ФЦ зобов’язані дотримуватись правил громадського порядку, загальноприйнятих норм поведінки, не допускати дій, що створюють небезпеку для навколишніх, ставитись з повагою до інших відвідувачів та персоналу, як у ФЦ, так і на прилеглій території.

На території ФЦ власник клубної карти повинен знаходитись лише у змінному взутті.

Гості ФЦ зобов’язані надягати на взуття спеціальні бахіли. Ця процедура застосовується з гігієнічною метою, а також сприяє недопущенню розповсюдження у приміщенні вуличного сміття, яке може бути занесено відвідувачами разом з взуттям.

Бахіли є одноразовими і надаються безкоштовно на рецепції.

2.2.1. На територію ФЦ не допускаються особи:

 • які перебувають у нетверезому стані, у разі виникнення у адміністрації явних підозр у перебуванні члена ФЦ в нетверезому стані, адміністрація має право звернутись до відповідних правоохоронних структур;
 • які перебувають під дією наркотичних речовин;
 • які, без узгодження з адміністрацією, розповсюджують безоплатно та/або за плату біологічно активні добавки (БАДи), спортивне харчування;
 • з наявністю інфекційних і застудних захворювань, а також медичних протипоказань.
 • На території ФЦ просимо дотримуватись таких правил:

 • не входити в службові та технічні приміщення без дозволу адміністрації, самостійно регулювати будь-яке інженерно – технічне обладнання;
 • не розмовляти голосно та агресивно, не використовувати ненормативну лексику, не турбувати інших відвідувачів, не порушувати чистоту і порядок у приміщеннях;
 • не проводити будь-які публічні акції, неузгоджені з адміністрацією (під публічними акціями розуміються також поширення усілякого роду листівок, проведення рекламних акцій у політичних, або комерційних цілях);
 • не зривати оголошення, покажчики, наклейки.
 • Не дозволяється приносити на територію клубу:

 • будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї;
 • вибухові, пожежонебезпечні, токсичні і сильно ароматизовані речовини;
 • їжу, напої та скляний посуд.

За забуті, втрачені або залишені без нагляду речі, а також за речі, залишені в шафках, адміністрація не несе відповідальності. Для безпеки Ваших речей просимо залишати цінні речі у сейфах на рецепції.

2.2.2. Використання музики у ФЦ

ФЦ облаштований музичним обладнанням, яке забезпечує на тренувальних територіях музичний супровід. Вибір музики здійснюється адміністрацією на власний розсуд.

2.3. Перше відвідування

При першому відвідуванні рекомендується:

 • ознайомитися з переліком додаткових послуг (на рецепції або у відділі продажу);
 • ознайомитися з розкладом групових занять (на рецепції або у відділі продажу);
 • записатися на ввідний інструктаж у тренажерній залі та/або басейні (на рецепції або у відділі продажу).

У разі виникнення будь-яких питань члени ФЦ звертаються на рецепцію або у відділі продажу – персонал ФЦ завжди радий допомогти і готовий відповісти на будь-яке запитання або запросити відповідального співробітника.

2.4. Проведення ввідного інструктажу

Запис на ввідний інструктаж здійснюють:

 • менеджер (при узгодженні з тренером);
 • адміністратор рецепції (при узгодженні з тренером);
 • тренер.

Мета ввідного інструктажу – ознайомлення з тренажерним обладнанням, правилами техніки безпеки під час занять на тренажерах, ознайомлення з «керівництвом по експлуатації» тренажерів, а також може включати, визначення рівня розвитку рухових якостей і складу тіла, рівня фізичної підготовленості, резервних можливостей організму та отримання рекомендацій по інтенсивності, частоті і тривалості занять.

У разі виникнення у члена ФЦ обставин, що не дозволяють йому отримати послугу ввідного інструктажу в призначений день і час, згідно попереднього запису, він повинен завчасно попередити про це адміністрацію.

Ввідний інструктаж обов’язково потрібно пройти протягом одного місяця з дня початку дії членства.

Членам ФЦ слід уважно ставитись до стану свого здоров'я і негайно повідомляти персонал про погіршення самопочуття під час перебування у ФЦ, а також про будь-які протипоказання до фізкультурно-оздоровчих занять.

2.5. Заняття у тренажерній залі

Для занять у тренажерній залі необхідно використовувати спеціальний одяг і взуття. Взуття має бути спортивне з гумовою або рифленою підошвою із закритим верхом. Одяг має бути змінним. Для Вашої безпеки просимо заплітати волосся.

На тренування до тренажерної зали рекомендується брати з собою рушники.

2.5.1. У тренажерній залі не дозволяється:

 • перебувати дітям віком до 14-ти років;
 • використовувати взуття на підборах, зі шкіряною підошвою, шипами;
 • тренуватися босоніж, в капцях-шльопанцях або у взутті з відкритим верхом;
 • тренуватися з голим торсом;
 • бігати, стрибати, голосно розмовляти, відволікати увагу тих, хто тренується, в інший спосіб;
 • проводити заняття в тренажерній залі за відсутності у ній інструктора;
 • перевантажувати тренажери понад норми додатковим навішуванням вантажу;
 • під час проведення занять жувати гумку, жувальний тютюн.

Перед початком занять на тренажерах член ФЦ повинен пройти ввідний інструктаж. Проходження ввідного інструктажу — запорука безпечних та комфортних тренувань.

У випадку, якщо який-небудь з тренажерів буде не доступний для користування (ремонт, профілактичні роботи), на ньому буде табличка з відповідною інформацією. При виникненні будь-яких ускладнень або питань звертайтеся за допомогою до чергового інструктора/тренера тренажерної зали.

Діти до 14 років допускаються до тренажерної зали тільки при проведенні персонального або групового тренування і тільки під керівництвом інструктора/тренера.

2.5.2. Правила техніки безпеки під час занять в тренажерній залі:

 • не торкатися рухомих частин тренажерів;
 • вправи з вільними вагами (гантелями, штангами) виконувати на відстані двох метрів від дзеркал;
 • при виконанні вправ зі штангою обов'язково користуватися фіксуючими замками;
 • не брати бліни, гантелі, штанги, грифи вологими або спітнілими руками з метою недопущення їх падіння та заподіяння шкоди здоров’ю та інвентарю;
 • розвантажувати штангу виключно відповідно до інструкції (ввідний інструктаж);
 • складні технічні вправи і вправи із застосуванням великих ваг рекомендується виконувати із залученням чергового інструктора;
 • виконання базових вправ (жим лежачи, присідання зі штангою) проводити тільки зі страхуванням партнера або інструктора; вправи з вагами, штангами, гантелями слід виконувати плавно, без ривків; пересуватись у тренажерній залі необхідно без метушні, не заходити в робочу зону інших осіб, які тренуються;
 • під час виконання базових вправ (станова тяга, присідання) необхідно використовувати атлетичний пояс;
 • не залишати використовуваний інвентар у проходах, після закінчення тренування використовуване обладнання (гантелі, штанги) необхідно ставити в спеціально відведені місця;
 • після роботи з вільними вагами необхідно розвантажити штанги, гантелі та прибрати використані вантажі на спеціально відведені місця;
 • рекомендується використання спортивних фляг;
 • стежити, щоб довгий одяг, шнурки, рушники та довге волосся не потрапляли на рухомі частини тренажерів;
 • дотримуватись порядку та дисципліни, суворо виконувати правила використання тренажерів відповідно до їх призначення, враховуючи особливості їхньої конструкції;
 • при виникненні будь-яких ускладнень або питань звертайтеся за допомогою до чергового інструктора/тренера тренажерної зали.

2.5.3. Вимоги безпеки в непередбачених ситуаціях

 • при виникненні під час занять болю в суглобах, м'язах, кровотечі, а також при поганому самопочутті припинити заняття і сповістити про це чергового інструктора/тренера;
 • при виникненні надзвичайної ситуації (виявленні несправності тренажерів, появі сторонніх запахів, задимлення, загоряння та ін.) повідомити про це чергового інструктора/тренера та діяти відповідно до його вказівок;
 • при отриманні травми повідомити про це чергового інструктора/тренера.

2.6. Відвідування групових занять

Групові заняття проводяться за розкладом, який може бути змінено. Відомості про такі зміни відображується на інформаційних стендах.

Перед відвідуванням групових занять бажано інформувати інструктора про наявність будь-яких протипоказань.Для уникнення травм, рекомендується відвідати групові заняття з мінімальним навантаженням, щоб знати свій рівень підготовки.

Для групових занять необхідно використовувати спеціально призначені одяг і взуття.

ГГрупові заняття починаються за розкладом. У разі запізнення члена ФЦ на заняття більш ніж на 5 хвилин, інструктор/тренер має право не допустити його на заняття.

Інструктор/тренер має право не допускати до занять, якщо в групі налічується більш, ніж 15 осіб.

Групові заняття, відповідно до навантаження, діляться на 3 рівні.Ряд групових занять може проводитися за додаткову оплату. Дані види занять будуть відзначені спеціальним значком ($) в загальному розкладі групових занять. Попередній запис на групові заняття не здійснюється, талончики можна отримати на рецепції в день проведення за 30 хвилин до початку зняття. Кожен член ФЦ може взяти талончик на групове заняття лише для себе особисто.

На групове заняття рекомендується брати з собою рушник. Після заняття все обладнання має бути прибрано у відведені для цього місця.

Адміністрація залишає за собою право замінити заявленого в розкладі інструктора/тренера і вносити зміни до розкладу групових занять.

2.7. Відвідування басейну

Для допуску в басейн обов'язковим є проходження терапевтичного огляду у лікаря/медсестри Клубу кожні півроку, з моменту вступу в дію клубної карти.

Для відвідування басейну при собі необхідно мати:

 • плавки, купальник, капці;
 • шапочку;
 • плавальні окуляри (за бажанням).

Перед заняттям в обов’язковому порядку необхідно прийняти душ (при потребі – відвідати вбиральню).

У зону басейну рекомендується брати з собою рушники.

Вхід у воду басейну допускається за наявності дозволу чергового інструктора або тренера.

При плаванні в басейні на доріжці, необхідно пересуватися по її правій стороні (правосторонній рух), обгін інших осіб, які плавають по одній доріжці, дозволяється здійснювати виключно з лівої сторони доріжки, а відпочивати – в кутках басейну. Максимальна кількість плаваючих на доріжці - до 8 осіб.При відвідуванні басейну організованою групою, до складу якої входять неповнолітні особи, відповідальність за дотримання правил відвідування несе керівник групи.

Під час проведення групових занять зона басейну для плавання обмежена.

Для вивільнення ротової та носової порожнини від води, що туди потрапила, потрібно використовувати переливні канавки, розташовані вздовж басейну.

Використовувати засоби для навчання або удосконалення техніки плавання, дотримуючись правил поведінки, під час занять виконувати всі вимоги та рекомендації інструктора, здійснювати самоконтроль за їх виконанням.

2.7.1. Не дозволяється:

 • заходити на територію басейну в одязі та вуличному взутті;
 • виходити в зону басейну в оголеному вигляді, в тому числі – топлес (для осіб жіночої статі віком з 8 років);
 • приносити вироби зі скла;
 • приймати їжу;
 • стрибати з бортиків басейну;
 • користуватись жувальними гумками;
 • перебувати у басейні в нетверезому стані та під впливом наркотичних речовин;
 • висіти на розділових доріжках;
 • бігати по території аквазони;
 • справляти природні потреби у душі та басейні;
 • займати лежаки під час плавання або перебування у сауні;
 • самостійно брати обладнання для плавання;
 • відвідувати басейн особам, які мають ознаки інфекційних хвороб шкіри, відкриті рани, ознаки інших видів захворювань, а також ознаки недостатньої особистої гігієни.

2.8. Відвідування сауни

У сауні необхідно дотримуватися правил техніки безпеки. Час відвідування сауни може бути скорочено (технічні перерви для проведення необхідних технічних, профілактичних робіт).

У сауні не дозволяється сушити одяг і рушники, а також залишати після себе будь-які речі і предмети, направляти рушником датчики температури, виливати на датчики температури воду.

З метою дотримання загальноприйнятих запобіжних заходів клієнтам Клубу не дозволяється самостійно використовувати в сауні ефірні масла, креми, мед, витяжки з рослинної чи тваринної речовини, водяний розчин спеціально приготовлених екстрактів (настій).

3. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

До послуг, що надаються за окрему плату, відносяться:

 • персональні тренувальні заняття;
 • програми в тренажерній залі; програми у воді (плавання, аквааеробіка);
 • танцювальні програми, в тому числі підвищеної складності;
 • програми класичної та степ аеробіки;
 • програми «mind body» (йога, пілатес);
 • програми бойових мистецтв;
 • програми soft-фітнес;
 • індивідуальні тренувальні програми та програми з харчування;
 • послуги кабінету функціональної діагностики;
 • послуги SPA-центру; послуги фітнес-бару;
 • супровід дітей по території Клубу;
 • дитяча кімната.

Умови і порядок придбання додаткових послуг члени Клубу можуть дізнатися у клієнт-менеджерів.

3.1. Персональні тренувальні заняття

Персональне тренування сприяє максимальному результату і високій ефективності занять. Під час персонального тренування інструктор контролює техніку виконання вправ, визначає оптимальні параметри навантажень і стежить за впливом навантажень на організм. Персональне тренування може проводитися тільки інструктором або персональним тренером Клубу.

Тренер/інструктор може розробити індивідуальну програму тренувань для Клієнта, що передбачає рекомендації щодо спрямованості, інтенсивності та кратності тренувальних занять.

Тренувальна програма може включати (залежно від виду) проведення одного або декількох персональних тренувань.

Запис на складання тренувальної програми здійснює клієнт-менеджер, адміністратор рецепції або персональний тренер/інструктор.

Персональна тренувальна програма розробляється після отримання персональним тренером/інструктором результатів фітнес-тестування і з урахуванням побажань члена Клубу.

Клієнт перед проходженням персонального тренування підтверджує свій намір адміністратору (незважаючи на наявність запису у відповідних листах).

Адміністратор надає Клієнту квитанцію із зазначенням номера персонального тренування в блоці та прізвища виконавця у двох примірниках. Перший примірник квитанції Клієнт підписує як підтвердження наміру отримати послугу і залишає на рецепції, другий – передає виконавцю (персональному тренеру).

Персональне тренування не може бути проведене без попереднього отримання інструктором або персональним тренером квитанції про оплату, або списання тренування з блоку.

Тривалість персонального тренування становить від 30-ти до 75-ти хвилин.

Запис на персональне тренування проводиться заздалегідь за погодженням з інструктором.

У разі запізнення на персональне тренування, час проведення персонального тренування скорочується на час запізнення.

Скасування або перенесення персональних тренувань (зі збереженням оплати) може бути проведено за умови попередження членом Клубу про це не менш ніж за 15 (п'ятнадцять) годин до його початку.

Усі програми тренувальних занять мають свій термін дії, залежно від пропозиції. Після закінчення терміну блоку невитрачені тренувальні заняття анулюються. Вартість невикористаних тренувань поверненню не підлягає.

Про скасування або перенесення персональних тренувань члени Клубу інформують свого персонального тренера та адміністратора рецепції Клубу.

У разі несвоєчасної відміни або переносу заняття невикористане персональне тренування вважається використаним, його оплата поверненню не підлягає.

3.2. Послуги SPA-центру.

SPA-центр надає такі послуги:

 • масаж (різноманітні види);
 • догляд за обличчям: процедури з очищення, зволоження, харчування, регенерації, освітлення шкіри, зміцнення м'язів і тканин обличчя, молоджувальні програми;
 • видалення небажаного волосся;
 • догляд за руками і ногами: манікюр (різні види), педикюр (класичний, SPA-педикюр, апаратний).

У SPA-центрі Члени та Гості Клубу можуть придбати професійні засоби для догляду за тілом і обличчям та аксесуари.

У SPA-центрі проводиться дезінфекція інструментів та обладнання, а також виконуються інші встановлені санітарні вимоги.

У разі наявності будь-якої серйозної медичної проблеми необхідно обов’язково поставити адміністрацію Клубу до відома. Деякі процедури в цьому випадку не рекомендуються.

3.3. Послуги фітнес-бару

Послуги фітнес-бару включають приготування і продаж продуктів харчування відповідно до загальноприйнятих норм здорового харчування дітей та дорослих.

У фітнес-барі також пропонуються продукти спортивного харчування, які пройшли перевірку якості, терміну використання та відповідають іншим необхідним нормам, що діють на території Україні, натуральні соки (фруктові та овочеві), чай, безалкогольні напої. Вартість і порції надаються відповідно до затвердженого меню.

3.3.1. Не дозволяється:

 • виносити посуд з бару на тренувальні території;
 • приносити з собою продукти харчування та напої.

4. ДИТЯЧЕ ЧЛЕНСТВО

Залежно від віку дитини, передбачені комерційні групові програми для дітей різних вікових категорій. З докладним описом дитячих уроків можна ознайомитися на рецепції Клубу, розташованій в центральному холі.

Діти до 14 років повинні відвідувати Клуб тільки в супроводі батьків, родичів, довірених осіб (охорони, няні, водія) або співробітників фітнес-клубу. Перебування дітей у Клубі в супроводі батьків, родичів або довірених осіб (охорони, няні, водія тощо) можливе тільки за наявності у останніх членства в Клубі та письмової довіреності від батьків на супровід дітей. Ім'я та прізвище довіреної особи необхідно вказувати при укладанні контракту з наданням письмової довіреності від батьків. У разі заміни довіреної особи родини (для спільного з дитиною відвідування Клубу) необхідно завчасно письмово попередити про це Клуб і повідомити ім'я і прізвище нової довіреної особи родини.

Супровід дітей вихователями дитячої кімнати є додатковою послугою і не входить в умови контракту.

4.1. Дитячий басейн:

 • у дитячий басейн запрошуються діти від 3-х до 6-ти років;
 • у дитячому басейні діти перебувають під наглядом батьків або інструктора, якщо дитина відвідує групове комерційне чи персональне заняття;
 • батькам вхід у воду не рекомендований;
 • під час проведення комерційних занять зона дитячого басейну для плавання обмежена;
 • відвідування аквазони (великого басейну, сауни) дітям всіх вікових категорій дозволяється тільки в супроводі батьків, родичів, довірених осіб (або співробітників фітнес-клубу при проведенні персонального чи групового тренування). Крім цього, слід зауважити, що батьки мають бути поруч з дитиною.

4.1.1. На території аквазони діти повинні дотримуватися таких правил:

 • не бігати по бортику;
 • не стрибати з бортика;
 • не здійснювати інші дії, що можуть створювати перешкоди та незручності іншим відвідувачам.

5. КОРИСТУВАННЯ ГАРДЕРОБОМ, ШАФАМИ ДЛЯ ПЕРЕОДЯГАННЯ, СЕЙФАМИ

 • Верхній одяг необхідно здавати в гардероб.
 • Для особистих речей слід використовувати шафку в роздягальні.
 • Ключ від шафки видається на рецепції Клубу. Не дозволяється залишати свої речі в шафках після закінчення занять у Клубі (за винятком випадку оренди шафки). Перед виходом з Клубу ключ від шафки необхідно здавати на рецепцію.
 • Цінні речі рекомендується здавати на зберігання в сейф. Недоцільно залишати особисті речі, ключі від шафки та від сейфа без нагляду.
 • За загублені речі Клуб відповідальності не несе. З питань про забуті речі прохання звертатися на рецепцію Клубу. Термін зберігання забутих речей – один тиждень, забутих цінних речей – 30 (тридцять) днів.
 • За втрату номерка від гардероба, ключа від шафки або ключа від сейфа стягується штраф згідно з установленими адміністрацією Клубу тарифами.

6. ФОТО ТА ВІДЕОЗЙОМКА У КЛУБІ

На території Клубу забороняється проводити фото-та відеозйомку без попереднього узгодження з керівництвом Клубу.

7. КЛУБНІ ЗАХОДИ

Клуб регулярно організовує та проводить різноманітні заходи для Клієнтів Клубу як на території Клубу, так і за його межами.

Інформацію про вищезазначені заходи (дата, умови участі, інше) можна знайти на інформаційних стендах, на сайті Клубу, у співробітників Клубу.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Кожен член Клубу несе відповідальність за дотримання цих Правил.

За порушення цих правил настає наступна відповідальність:

 • матеріальна відповідальність за заподіяння шкоди майну або членам Клубу;
 • тимчасове припинення членства на певний термін, який визначається адміністрацією;
 • позбавлення членства.

Матеріальна відповідальність наступає у випадках заподіяння шкоди майну Клубу, в тому числі з необережності. Батьки/опікуни несуть відповідальність (в тому числі матеріальну) за дотримання цих Правил дітьми, які не є повнолітніми та є членами Клубу.

9. ГРАФІК РОБОТИ КЛУБУ

Клуб відкритий щодня (графік може змінюватися, в такому випадку членів Клубу повідомляють заздалегідь) відповідно до встановлених годин роботи:

 • у будні – з 7:00 до 22:00 год.
 • у вихідні і святкові дні – з 9:00 до 22:00 год.

Заняття в Клубі необхідно завершувати за 30 (тридцять) хвилин до закінчення роботи Клубу або години закінчення дії членства; залишати приміщення Клубу не пізніше встановленого часу закінчення роботи Клубу або години закінчення дії членства.

Допуск до Клубу припиняється за 60 (шістдесят) хвилин до закінчення роботи Клубу або години закінчення дії членства.

Клуб має право вносити зміни у розклад роботи Клубу та, у разі технічної необхідності, тимчасово закривати доступ в приміщення Клубу (окремі тренувальні території, аквазони та ін.).

Вищезазначені відомості відображаються на інформаційних носіях Клубу.

10. ДОДАТКОВІ УМОВИ

10.1. Члени Клубу можуть користуватися послугами тільки інструкторів та тренерів клубу. Проведення тренувань сторонніми особами заборонено. Члени клубу не мають право проводити індивідуальні заняття для інших членів клубу.

10.2. Під час проведення групових занять в басейні (аквааеробіка, дитячі групи з тренером) для вільного плавання доступні дві доріжки. Слідкуйте за розкладом. Поточний розклад занять знаходиться на рецепції, у відділі продажу, на сайті, а також на інформаційних дошках клубу.

10.3. У разі відмови Члена від оплати штрафних (фінансових) санкцій, за порушення умов цього Порядку та Договору, або відмови Члена Клубу від оплати понаднормового користування послугами Клубу чи оплати користування додатковими послугами. Клуб має право відрахувати суму таких штрафних (фінансових) санкцій (заборгованості) з уже сплачених на користь Клубу коштів Члена з одночасним пропорційним зменшенням (на суму відрахування) терміну дії Картки Члена.

10.4. Індивідуальні заяви, звернення, скарги, пропозиції, рекомендації Членів Клубу реєструються на рецепції та розглядаються в термін до 7 робочих днів.

11. АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО

11.1. Вводити нові пункти правил при потребі покращення рівня послуг та комфорту відвідувачів.

11.2. Змінювати види послуг, розклад заняття і години роботи Клубу впродовж сезону, про що Член Клубу інформується в порядку, встановленому Договором.

11.3. Закривати Клуб (окремі тренувальні території) для проведення ремонтних і профілактичних робіт, про що Член Клубу інформується в порядку, встановленому Договором без відшкодування пропущених на час закриття Клубу днів Члену Клубу.

11.4. Подовжувати терміни відкриття Клубу (після ремонту, нового клубу і тому подібне), якщо відкриття клубу затримується з причин, не залежних від волі Виконавця;

11.5. Припинити надання Послуг Члену Клубу в односторонньому порядку при невиконанні ним умов Договору або грубих порушень Правил клубу.

11.6. Змінювати (підвищувати) розмір оплати послуг в разі істотного збільшення розміру орендної плати, вартості електроенергії і інших комунальних платежів, індексу інфляції та інших факторів що впливають на господарську діяльність Клубу, про що Член Клубу інформується протягом 30 календарних днів для здійснення доплати послуг.

11.7. Закрити діяльність Клубу в разі істотних змін в законодавстві України з питань діяльності Клубу, військових дій та встановлення військового часу (незалежно на якій території України це буде здійснено), валютних обмежень, підвищення та коливання цін на комунальні послуги та інші енергоресурси, інших дій державних органів та органів місцевого самоврядування, які унеможливлюють нормальну господарську діяльність Клубу без відшкодування пропущених на час закриття Клубу днів Члену Клубу.

11.8. Вищезазначені відомості відображаються на інформаційних носіях Клубу.

Директор ТОВ «БК «Нова Будова» Царук О.О.