Салон краси в фітнес-центрі "Нова будова"

Салон краси в фітнес-центрі "Нова будова"


Тандем прекрасних майстрів і чудового обладнання робить наш SPA-напрямок неймовірно актуальним не тільки для клієнтів клубу, але і всіх мешканців центральної частини міста. У ФЦ «Нова Будова» зібрані кращі новинки індустрії краси - революційні косметологічні системи, апаратні процедури і чудова косметика.

 • Процедури манікюру та педикюру допомагають підтримувати шкіру у тонусі, а нігті здоровими і міцними. Вони дозволяють забути про ламкість і розшарування нігтів, а свіже лакове покриття зробить довершеним будь-який образ. Фітнес-центр «Нова Будова» завжди турбується про своїх клієнтів і пропонує сучасний апаратний педикюр та манікюр за доступними цінами.

  Перелік послуг  Записатись на сеанс

 • Перукарня фітнес-центру «Нова Будова» пропонує Вам повний спектр перукарських послуг. У своїй роботі ми використовуємо лише найякісніше обладнання та косметику передових світових виробників. Додайте до цього ще й майстерність нашого стиліста, яка постійно підвищує свій професійний рівень, ось так Ви отримаєте перукарню нашого фітнесу!

  Перелік послуг  Записатись на сеанс

 • До позитивних ефектів масажу, окрім схуднення, можна віднести і підвищення еластичності м'язів, через що підвищується сила і витривалість, а організм після фізичних навантажень відновлюється швидше. За умови правильно проведеного сеансу масажу, температура деяких ділянок тіла підвищується на декілька градусів, що активізує обмінні процеси в жирових відкладеннях.

  Перелік послуг  Записатись на сеанс

 • Тепер Вам не потрібно думати, як правильно розрахувати кількість ультрафіолетових променів та тривалість процедури! Ви будете почувати себе максимально комфортно, результатом відвідування стане рівномірна засмага, яка зігріватиме Вас у холодну пору року. Зберігайте свою засмагу протягом усього року! Вертикальний солярій нового покоління зможе підтримувати не лише чудовий колір шкіри, а й прекрасний настрій!


  • 1 хвилина - 5 грн.
  • 10 хвилин - 45 грн.
  • 20 хвилин - 85 грн.
  • 30 хвилин - 120 грн.
  • 60 хвилин - 200 грн.
  • 100 хвилин - 350 грн.

  Замовити сеанс


Манікюр та педикюр

Процедури манікюру та педикюру допомагають підтримувати шкіру у тонусі, а нігті здоровими і міцними. Вони дозволяють забути про ламкість і розшарування нігтів, а свіже лакове покриття зробить довершеним будь-який образ. Фітнес-центр «Нова Будова» завжди турбується про своїх клієнтів і пропонує сучасний апаратний педикюр та манікюр за доступними цінами.

Перелік послуг  Записатись на сеанс


Перукар

Перукарня фітнес-центру «Нова Будова» пропонує Вам повний спектр перукарських послуг. У своїй роботі ми використовуємо лише найякісніше обладнання та косметику передових світових виробників. Додайте до цього ще й майстерність нашого стиліста, яка постійно підвищує свій професійний рівень, ось так Ви отримаєте перукарню нашого фітнесу!

Перелік послуг  Записатись на сеанс


Масаж

До позитивних ефектів масажу, окрім схуднення, можна віднести і підвищення еластичності м'язів, через що підвищується сила і витривалість, а організм після фізичних навантажень відновлюється швидше. За умови правильно проведеного сеансу масажу, температура деяких ділянок тіла підвищується на декілька градусів, що активізує обмінні процеси в жирових відкладеннях.

Перелік послуг  Записатись на сеанс


Солярій

Тепер Вам не потрібно думати, як правильно розрахувати кількість ультрафіолетових променів та тривалість процедури! Ви будете почувати себе максимально комфортно, результатом відвідування стане рівномірна засмага, яка зігріватиме Вас у холодну пору року. Зберігайте свою засмагу протягом усього року! Вертикальний солярій нового покоління зможе підтримувати не лише чудовий колір шкіри, а й прекрасний настрій!

Замовити сеанс


Наші майстри

Богданова Яна
Кравченко Вікторія

Записатись на процедуру

Богданова Яна

- Перукар -

Салон краси
bogdanova s

Якщо у Вас зранку поганий настрій - то найкращий спосіб його покращити – відвідати нашого доброго, щирого та професійного перукаря Яну. По завершенню Ви отримаєте не лише нову зачіску, а й чудовий настрій на увесь день!

Кравченко Вікторія

Майстер манікюру
та педикюру

Салон краси

kravchenko s

Вікторія не просто зробить Ваші нігтики красивими, під час процедури Ви отримаєте чудового співбесідника. Ця усміхнена та життєрадісна дівчина точно знає що цікавого Вам розповісти. Отже сумувати Вам не доведеться!